FOTO | Zrinjski nanio GOŠK-u težak poraz u Gabeli

1736

Težak poraz na domaćem terenu pretrpio je ovoga vikenda gabelski GOŠK od mostarskog Zrinjskog.

Susjedi iz Mostara slavili su sa 5:1.

Prvi gol, već u 11. minuti susreta, postigao je sa 11 metara Nemanja Bilbija.

FOTO | Pune tribine u Gabeli na utakmici GOŠK-a i Zrinjskog

U 38. minuti susreta za 2:0 zabija Kiš, na asistenciju Ćuže, kojega je obrana GOŠK-a u tom trenutku potpuno zaboravila.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:2.

Odmah u nastavku susreta, u 46. minuti, Ramić zabija za 0:3.

Mreža GOŠK-a mirovala je potom d0 82. minute susreta, kada je Bilbija u skoku nadvisio sve Gabeljane i zabio za 0:4.

Samo minutu kasnije, u 83. minuti susreta, Sabljić pogađa za 0:5 Zrinjskog.

U 85. minuti lopta se nakon centaršuta Musulina odbila od igrača Zrinjskog, pa je tako autogolom rezultat smanjen na konačnih 1:5.

Utakmicu je sudio Mateo Musa iz Čitluka, sa pomoćnicima Jurom Musom, također iz Čitluka i Borisom Dujmovićem iz Mostara, dok je četvrti sudac bio Frano Jelić iz Širokog Brijega.

Delegat susreta bio je Renato Buhač iz Mostara, kontrolor suđenja Ratko Kunić iz Banja Luke, dok je predstavnik sigurnosti bio Marijofil Ćužić iz Širokog Brijega.

Važno je napomenuti kako je utakmicu pratio veliki broj navijača, kako iz Gabele, tako i iz Mostara.

GOŠK: Vasilj, Čoko, Šuta, Skorup, Hasukić, Bradara, Musulin, Čajić, Radenović, Mandić i Gogić.

ZRINJSKI: Marić, Ćorluka, Zlomislić, Kiš, Radić, Malekinušić, Ramić, Ćuže, Memija, Senić i Bilbija.