
U Mostaru je danas svečano potpisan ugovor o uspostavi zračne linije Mostar – Beograd.
Na svečanosti potpisivanja trostranog ugovora između Gradskog poglavarstva Mostar, srbijanske zrakoplovne tvrtke ”Air Serbia” i Međunarodne zračne luke Mostar sudjelovali su: Predsjednica Vlade HNŽ Marija Buhač, zajedno s ministrom prometa i veza Ivom Bevandom i ministrom trgovine i turizma i zaštite okoliša Emilom Balavcem.
Riječ je o uspostavi redovite zračne linije koja će, prema najavi, tri puta tjedno povezivati Mostar i Beograd.
Sponzorirani članak
Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža
Vlada HNŽ-a kontinuirano godinama pomaže rad i razvitak Zračne luke Mostar, a samo je posljednjim Izmjenama i dopunama Proračuna za 2023. godinu, putem Ministarstva prometa i veza te Ministarstva trgovine, turizma i zaštite okoliša, za razvitak i uspostavu novih zračnih linija izdvojila milijun KM.



