
U subotu se nastavlja rukometna BHT Premijer liga, a u Čapljinu stiže ekipa RK Gračanica.
Utakmica se igra u subotu, 23. ožujka sa početkom u 20:00 sati a taj susret najavio je vratar Mario Sesar:
“Što se tiče zadnje utakmice dobro smo ušli i odigrali odlično prvo poluvrijeme protiv veoma dobre i kvalitetne ekipe Leotara. Smatram da nas je Leotar možda malo i podcijenio i mi smo pokazali da možemo odigrati veoma dobro.
Sponzorirani članak
Uni-Ves-Plast traži više radnika - donosimo detalje natječaja
Na kraju je došla do izražaja šira klupa ekipe iz Trebinja gdje su nam se u zadnjih 10 minuta otišli na veću razliku koju na kraju nismo mogli stići”.
Odigrana prijateljska utakmica
Sesar ističe kako su pripremili neke akcije.
“Iako nismo imali službene utakmice odigrali smo jednu prijateljsku utakmicu i pripremili neke akcije”.
“Što se tiče Gračanice očekujemo veoma tešku utakmicu ali mi se ne predajemo na domaćem terenu i dat ćemo sve od sebe da ostvarimo pobjedu.
Što se tiče zdravstvenog kartona svi igrači osim Gorana Laste su spremni i sa nestrpljenjem čekaju utakmicu u subotu”, kazao je Sesar.
Poziv svim navijačima
Utakmica će se odigrati u Gradskoj sportskoj dvorani u Čapljini u subotu, 23. ožujka 2024. godine s početkom u 20:00 sati.
Ovim putem vratar HRK Čapljina pozvao je navijače da ih podrže u što većem broju.
“Pozivam navijače da dođu u što većem broju te nam pruže podršku”.





