IN d.o.o. traži veći broj radnika na više pozicija u BiH, Hrvatskoj i Crnoj Gori

1581

Tvrtka IN d.o.o., sa sjedištem u Ljubuškom, raspisala je natječaj za više radnih mjesta na više pozicija.

Radi se o pozicijama u BiH, Hrvatskoj i Crnoj Gori.

1. Radnik u proizvodnji armirano betonske konstrukcije (m/ž)

Mjesto rada: Ljubuški

ODGOVORNOSTI

  • Rad u tvornici predgotovljenih armirano betonskih elemenata
  • poštivanje propisa, kao i interne dokumentacije koja se odnosi na sustav upravljanja kvalitetom, zaštitom zdravlja i sigurnosti, zaštitom okoliša i energijom
  • osiguravanje urednosti i čistoće svog radnog mjesta
  • obavljanje drugih poslova unutar svog djelokruga, s obzirom na organizaciju rada po nalogu nadređene osobe

UVJETI

  • radno iskustvo je prednost (nije uvjet)

NUDIMO

  • unapređenje znanja i razvoj vještina kroz različite edukacije i rad uz iskusnije kolege
  • timski rad i dinamična radna okolina
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok

Ukoliko ste zainteresirani, i želite postati dio našeg  tima molimo Vas  da nam pošaljete svoj životopis putem mail adrese: posao@in-doo.ba  ili pozivom na broj : 039/835-600

2. ARMIRAČ (10 Izvršitelja)

  • Vezivanje armature

UVJETI

  • Radno iskustvo je prednost (nije uvjet)

NUDIMO

  • Unapređenje znanja i razvoj vještina kroz različite edukacije i rad uz iskusnije kolege
  • Timski rad i dinamična radna okolina
  • Ugovor o radu na određeno s tendencijom stalnog zaposlenja

MJESTO RADA:  Ljubuški (BiH)

NAPOMENA: Natječaj ostaje otvoren do popunjenja radnih mjesta!

3. MONTER – ARMIRANO BETONSKIH PROIZVODA ( 5 Izvršitelja)

  • Izrada podložnih betona
  • Montaža AB montažnih elemenata
  • Betoniranje spojeva AB elemenata
  • Rad na visini

UVJETI

NUDIMO

MJESTO RADA:  BiH, Crna Gora, Hrvatska

4. GRAĐEVINSKI INŽENJER

Opis posla

  • Poslovi stručnog nadzora gradnje, izrada projektne dokumentacije-troškovnika
  • Praćenje toka izvođenja radova
  • Evidencija dokumentacije na gradilištu
  • Vođenje građevinskog dnevnika
  • Organizacija gradilišta

Broj pozicija: 3

Mjesto rada: BiH

Vrsta zaposlenja: Na određeno

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Uvjeti

  • Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
  • Vozački ispit: Kategorija B
  • Poželjno radno iskustvo
  • Poznavanje rada na računalu (AutoCad, ArmCad, Tower, Excel, Microsoft Office)
  • Softwer za statiku, nacrti armature

Nudimo

  • Mogućnost stalnog zaposlenja (nakon odrađenog probnog roka)
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje
  • Ukoliko ste zainteresirani, i želite postati dio našeg tima molimo Vas  da nam pošaljete svoj životopis putem mail adrese: posao@in-doo.ba  ili pozivom na broj : 039/835-600