Dino Skorup donio GOŠK-u važna tri boda

763

Nogometaši GOŠK-a u jako bitnom susretu protiv Tuzla City uspjeli su doći do pobjede od 1:0 i upisali su nova tri važna boda.

Fantastičnim pogotkom Dine Skorupa, u 68. minuti susreta, GOŠK je pobijedio izravnog konkurenta u borbi za ostanak u WWin premijer ligi BiH.

GOŠK i Tuzla City vode veliku bitku za ostanak u Wwin ligi. U prvom dijelu poluvremena navijači na stadionu Perica Pero Pavlović nisu vidjeli puno toga.

Nije se puno toga događalo pred golovima navedenih timova te se na odmor otišlo bez pogodaka (0:0).

Skorup je jedu odbijenu loptu dočekao na 25 metara od gola i zatim spektakularno pogodio za 1:0.

Nakon primljenog gola Tuzla City nije pokazao previše prema naprijed. GOŠK je obrambeno stajao jako dobro i nije dopuštao previše protivniku.

Na kraju je ostalo 1:0 za GOŠK. Gabeljani su stigli do velika tri boda, sada imaju 31, četiri više od Tuzla Cityja, Igmana i Željezničara.