Od 15. lipnja do 31. kolovoza redovna svakodnevna autobusna linija iz Hercegovine za Split

6680

Od 15. lipnja do 31. kolovoza, u sklopu ljetnog reda vožnje, bit će uvedena redovita linija iz Hercegovine za Split.

Autoherc autobusi prometovat će na ovoj relaciji svaki dan, vozeći putnike iz svih gradova Hercegovine za Dalmaciju.

Raspored vožnji je sljedeći:

Polazak

  • Mostar (istok) – 9:00
  • Mostar (zapad) – 9:10
  • Čitluk – 9:30
  • Međugorje – 9:40
  • Čapljina – 10:10
  • Doljani – 10:20
  • Metković – 10:30
  • Makarska – 12:10
  • Omiš – 12:55
  • Split – 13:25

Povratak

  • Split – 17:00
  • Omiš – 17:30
  • Makarska – 18:20
  • Metković – 19:55
  • Doljani – 20:10
  • Čapljina – 20:25
  • Međugorje – 20:50
  • Čitluk – 21:00
  • Mostar – 21:20

Informacija i rezervacije

  • Kolodvor Mostar (zapad) – 00387/36-348-680
  • Kolodvor Mostar (istok) – 00387/36-522-025Kolodvor Čapljina – 00387/36-806-671

Linija za Split

Od 15. lipnja 2024. godine Autoherc prometuje svakodnevno na relaciji Mostar-Čitluk-Međugorje-Čapljina-Metković-Makarska-Omiš-Split.

Polazak iz Mostara je u 9:10 sati, iz Čitluka u 9:30 sati, iz Međugorja u 9:40 sati te Čapljine u 10:10 sati.

Dolazak u Split je u 13:25 sati, a povratak iz Splita je u 17:00 sati.

Sretan put i ugodnu vožnju želi Vam vaš Autoherc!