back to top

GOŠK doveo tri nova igrača s kojima počinju pripreme

1202

U utorak s pripremama za novu sezonu kreće i GOŠK.

Admir Adžem, jedan od samo dvojice trenera koji su završili prošlu sezonu, a još su na klupi svoje momčadi, izvršit će prozivku igrača koja je zakazana za utorak u 18 sati.

Prije početka priprema klub iz Gabele krenuo je s preslagivanjem momčadi.

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više

Otišli su Adnan Bobić, Vasilije Radenović, Marko Musulin, Nihad Šero i najbolji strijelac iz prošle sezone, Esmir Hasukić koji je prešao u Borac.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NK GOŠK (@nkgoskofficial)

Iako će se Hasukićev golgeterski učinak teško nadoknaditi, GOŠK je dosad doveo pojačanja u obrani i srednjem redu.

Stigao je iskusni Enes Sipović, donedavni stoper Igmana, iz Novog Sada desni bočni Marko Mandić, a iz Marsonije vezni igrač Dario Pudić.