
Zbog povećane količine pirolizidinskih alkaloida, povlači se čaj od metvice Dar prirode, objavila je Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu (HAPIH).
Čaj metvica LOT broja 0124111 nije u skladbu s Uredbom 178/2002 o utvrđivanju općih načela i uvjeta zakona o hrani, osnivanju Europske agencije za sigurnost hrane te utvrđivanju postupaka u područjima sigurnosti hrane te se povlači, objavila je Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu (HAPIH).
Proizvod se povlači zbog povećane količine pirolizidinskih alkaloida, a proizvođač čaja je tvrtka ESPRESSO d.o.o. iz Lužana.
Sponzorirani članak
Katarina otvaranjem salona "Diversium" donijela dašak njemačkog profesionalizma u Čapljinu
U vremenu kada se odlazak smatra sigurnijim izborom, Katarina Marković napravila je korak u suprotnom smjeru – vratila se. Nakon sedam godina profesionalnog usavršavanja u Njemačkoj, odlučila je otvoriti svoj... Pročitaj više