Ante Sušak ponovno u Zrinjskom: Čapljinski lijevi bek potpisao trogodišnji ugovor s Plemićima

896

Nakon sedam godina provedenih u Dinamu, mladi čapljinski nogometaš Ante Sušak ponovno oblači dres HŠK Zrinjski Mostar.

Devetnaestogodišnji lijevi bek i službeno je novi član aktualnog prvaka, s kojim je danas potpisao trogodišnji ugovor.

Povratak Suška u redove Zrinjskog zapravo je svojevrsni povratak na početak – upravo je ovaj mostarski klub bio prva ozbiljna nogometna stanica u njegovoj karijeri, prije nego što se kao dječak otisnuo put Maksimira i postao dio Dinamove omladinske škole.

Sponzorirani članak

Velika jesenska akcija u Eltingu - popusti do 40% na kućanske aparate

Elting je i ovoga puta pripremio pravu poslasticu za sve koji planiraju osvježiti ili nadopuniti svoj dom novim kućanskim aparatima. U tijeku je velika jesenska akcija s popustima do čak... Pročitaj više

U ljeto 2024. godine, Sušak je kao junior otišao na posudbu u Goricu, a proteklih šest mjeseci proveo je braneći boje Rudeša.

Sada mu slijedi novi izazov i prilika za dokazivanje u dresu Zrinjskog, u klubu koji sve više prepoznaje i ulaže u mlade, domaće talente.

Za čapljinski nogomet, dolazak Ante Suška u Zrinjski još je jedna potvrda da grad na Neretvi nastavlja iznjedravati darovite igrače koji se uspješno vraćaju u vrh bosanskohercegovačkog nogometa.

”Ante, dobro došao natrag među Plemiće”, poručili su iz kluba.