FOTO | Nevrijeme u Čapljini: Vjetar oborio stablo kod Dječjeg vrtića

1612

Čapljinu je noćas pogodilo jako nevrijeme praćeno obilnom kišom, snažnim vjetrom i grmljavinom, koje je u kratkom vremenu prouzročilo štetu na više lokacija u gradu.

Šteta je zabilježena na parkingu pored Dječjeg vrtića Čapljina, gdje je vjetar oborio veliko stablo.

Srećom, kako doznajemo, u trenutku pada stabla na parkingu nije bilo vozila, niti je netko od prolaznika bio ugrožen.

Radi se na uklanjanju stabla, a djelatnici komunalnih službi nastavili su s raščišćavanjem terena.

Građani javljaju i o drugim posljedicama nevremena – polomljenim granama i kratkotrajnim nestancima električne energije u pojedinim dijelovima grada.

Meteorolozi najavljuju da bi slični vremenski uvjeti mogli potrajati i u sljedećim danima, pa se građanima savjetuje dodatni oprez, osobito prilikom parkiranja vozila u blizini stabala i boravka na otvorenom tijekom nevremena.

Čapljinci se prisjećaju da su slična nevremena u prošlim godinama također nanosila štetu, a ovoga puta nevrijeme je bilo dosta jače i tek se očekuje zbrajanje štete