back to top

FOTO | Učenici iz Čapljine zapalili svijeće i položili vijence na grob Vladimira Pavlovića

865

U Čapljini se na poseban i svečan način obilježio dan Osnovne škole koja nosi ime ”Vladimir Pavlović”, po pjesniku iz Trebižata.

Učenici i djelatnici su pripremili bogat program povodom svečanog obilježavanja. Nakon sportskih natjecanja učenici su se uputili na grob pjesnika Pavlovića.

U jutarnjim su satima, zajedno sa ravnateljem Jovanovićem i djelatnicima zapalili su svijeće i položili cvijeće na posljednjem počivalištu Vladimira Pavlovića.

Sponzorirani članak

Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža

Za sve koji traže pouzdano, energetski učinkovito i moderno rješenje za hlađenje i grijanje doma ili poslovnog prostora, u tvrtki Elting započela je velika akcija Hisense klima uređaja. Riječ je... Pročitaj više

Učenici područne škole Trebižat priredili su prigodan recital i umjetnički program posvećen njegovom stvaralaštvu.

FOTO | Dan Osnovne škole ‘Vladimir Pavlović’ svečano proslavljen u školskom dvorištu

Duhovni dio proslave obilježen je misom zadušnicom za pokojnog pjesnika, ali i misom za učenike i djelatnike škole u crkvi svetog Franje Asiškog u Čapljini.