
Povodom blagdana Svih svetih i Dušnog dana u vojarni ”Božan Šimović” u Čapljini služena je Sveta misa.
Osim toga upriličeno je polaganje vijenaca i paljenje svijeća u spomen na sve poginule hrvatske branitelje i civile u Domovinskom ratu i poraću.
Počast su odali predstavnici Grada Čapljine, predvođeni gradonačelnicom Ivom Raguž, izaslanstvo Oružanih snaga.
Sponzorirani članak
FOTO | MariGold Frizerski Studio otvorio vrata u Čapljini: Marijana Raguž nakon povratka iz Irske pokrenula vlastiti posao
Čapljina je bogatija za još jedan poslovni projekt i novo mjesto posvećeno ljepoti, njezi i profesionalnoj frizerskoj usluzi. U Ulici Petra Krešimira IV broj 10, u neposrednoj blizini HVIDRA-e Čapljina,... Pročitaj više
Kao i predstavnici HNS-a te braniteljske udruge proistekle iz Domovinskog rata, stoji u službenom priopćenju Gradske uprave Grada Čapljine.
Nakon polaganja cvijeća i svijeća, u kapelici sv. Mihovila služena je Sveta misa koju je predvodio vojni kapelan.
Ovim činom još jednom je iskazana trajna zahvalnost i poštovanje svim hrabrim braniteljima koji su dali život za slobodu hrvatskog naroda.



