Prva čapljinska satnija poziva na učlanjenje i produljenje članstva za 2026. godinu

2591

Udruga Prva čapljinska satnija, u suradnji s caffe barom Astorija, upućuje javni poziv svim zainteresiranima za učlanjenje u udrugu, kao i postojećim članovima za produljenje članstva za 2026. godinu.

Druženje uz roštilj bit će organizirano u utorak, 23. prosinca, s početkom u 12 sati, u prostorima caffe bara Astorija, gdje će se svi zainteresirani moći informirati o radu udruge i formalno postati njezinim članovima.

Prva čapljinska satnija osnovana je od strane pripadnika ratne postrojbe iz vremena Domovinskog rata, a njezin dugogodišnji rad, ciljevi i doprinos očuvanju istine, zajedništva i vrijednosti proizašlih iz obrane domovine prepoznati su u lokalnoj zajednici i šire.

Sponzorirani članak

FIS Ljubuški: Pametna kupovina za odlične uštede: Nova 7-dnevna super ponuda

Svakoga tjedna ''Sedmodnevna super ponuda'' kupcima u FIS centru u Ljubuškom donosi veliki broj proizvoda za obitelj i dom po super cijenama. Akcija obuhvaća asortimane: prehrane i kemije kućnih potrepština... Pročitaj više

Udruga i danas aktivno djeluje, njegujući duh zajedništva, solidarnosti i domoljublja.

Slogan ”I u ratu i u miru” i dalje ostaje temelj djelovanja udruge, koja poziva sve one koji žele biti dio ove lijepe priče da se pridruže kao punopravni članovi.

Iz udruge su uputili i blagdansku poruku, zaželjevši svim građanima sretan i blagoslovljen Božić, te mirnu, zdravu i uspješnu Novu godinu.