back to top

Korizmeni koncert Etno skupine Čuvarice u Dračevu 13. ožujka

529

U župi Dračevo u petak, 13. ožujka, bit će održan Korizmeni koncert na kojem će nastupiti etno skupina Čuvarice.

Ovaj duhovno-glazbeni događaj održat će se u sklopu korizmenog programa župe te će vjernicima ponuditi večer molitve, sabranosti i glazbe koja snažno progovara o vjeri, tradiciji i Kristovoj muci.

Program večeri započinje u 17:30 sati pobožnošću Križnog puta.

Sponzorirani članak

Energo Indoil zapošljava: Otvorene 4 pozicije za rad u proizvodnji u Čapljini

Tvrtka Energo Indoil d.o.o. iz Čapljine raspisala je oglas za prijem novih djelatnika te poziva sve zainteresirane kandidate da se prijave za posao radnika u proizvodnji. Riječ je o zapošljavanju... Pročitaj više

Nakon toga, u 18:00 sati slavit će se Sveta Misa, a po završetku euharistijskog slavlja, u 18:30 sati, započet će korizmeni koncert.

Etno skupina Čuvarice poznata je po izvođenju duhovne i tradicijske glazbe nadahnute kršćanskim vrijednostima i bogatom hrvatskom kulturnom baštinom.

Njihove pjesme, prožete molitvom i snažnim emocijama, posebno dolaze do izražaja u korizmenom vremenu koje poziva na obraćenje, tišinu i dublje promišljanje o Kristovoj žrtvi.

Iz župe Dračevo pozivaju sve vjernike i ljude dobre volje da se pridruže ovoj korizmenoj večeri: najprije u molitvi Križnog puta i svetoj misi, a potom i na koncertu koji će biti svojevrsni nastavak molitve kroz pjesmu.