back to top




Odbojkaški kamp u Čapljini sredinom lipnja

10

Sredinom lipnja Čapljina će ponovno postati središte odbojkaškog i sportskog druženja, jer će u organizaciji HOK Čapljina biti održan tradicionalni međunarodni odbojkaški kamp.

Kamp koji iz godine u godinu okuplja veliki broj mladih odbojkašica i odbojkaša iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i regije, i ovoga će puta ponuditi bogat sportski program, stručan rad te priliku za usvajanje novih znanja i iskustava.

Organizatori ističu kako je cilj kampa razvoj mladih sportaša, ali i stvaranje novih prijateljstava kroz sport i zajedništvo.

Sponzorirani članak

Božićni spektakl: Dalmatino donosi ''Božić bijeli'' u Čapljinu!

Blagdansko ozračje u Čapljini ove će godine dodatno uljepšati veliki koncert popularne grupe Dalmatino, koja u grad na Neretvi stiže s posebnim božićnim programom pod nazivom „Božić bijeli“. Koncert će... Pročitaj više

Uz lokalne trenere HOK Čapljina, s polaznicima će raditi i poznata odbojkaška imena – Danijel Galić i Goran Nešić.

Poseban naglasak bit će stavljen na tehničko-taktički razvoj igrača i promociju zdravog sportskog duha.

Iz kluba poručuju kako očekuju veliki interes sudionika, ali i kvalitetnu sportsku atmosferu po kojoj je čapljinski kamp već godinama prepoznatljiv.

Kamp će, kao i prethodnih godina, imati međunarodni karakter, što dodatno potvrđuje njegov značaj na sportskoj karti regije.

Organizatori najavljuju nekoliko dana intenzivnih treninga, edukacije i druženja, a Čapljina će još jednom ugostiti brojne mlade sportaše koji će kroz odbojku imati priliku stjecati nova iskustva i uspomene.