back to top

Kada i kako će građani moći koristiti vaučere od 200 KM za odmor

1232

Vlada Federacije Bosne i Hercegovine je prošli tjedan objavila informaciju da će građani ovog ljeta imati priliku otići na odmor uz subvenciju Vlade u iznosu od 200 KM.

Riječ je o vaučerima koji će se moći koristiti samo u Federaciji.

”Nakon vijesti koja je obradovala građane Federacije BiH da su od ukupno pet milijuna KM koje će ove godine biti izdvojeno iz federalnog proračuna za razvoj turizma, dva milijuna KM namijenjena građanima za sufinanciranje turističkih putovanja u FBiH, stigla su brojna pitanja u Federalno ministarsvo okoliša i turizma. U praktičnom video prikazu odgovaramo na njih”, kazali su iz Vlade Federacije.

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više