back to top

Neum pun turista: Udarni vikendi i turistički rekordi

1163

U bh. morskom biseru Neumu su gotovo svi smještajni kapaciteti popunjeni.

Kako iz Turističke zajednice HNŽ-a doznajemo od 29. srpnja do 13. kolovoza traju najveće gužve ove ljetne sezone.

”Prema našim saznanjima kojim raspolaže TZ HNŽ točno je kako je ovaj vikend bio udaran, isto tako i vikend prije, kao što se očekuje i za sljedeći vikend”, rekao je Andrija Krešić za Bljesak.info.

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više

Kako se ekipa našeg portala mogla uvjeriti u samom Neumu velike su prometne gužve, a na magistralnoj cesti promet regulira policija.

Iznajmljivači su zadovoljni jer su gotovo svi kapacititeti popunjeni. U Neumu prednjačke gosti iz BiH, ali ima i gostiju iz raznih svjetskih zemalja.