back to top

Cesta Čapljina-Mostar: Jedna osoba teško ozlijeđena u sudaru dva vozila

3063

Jedna osoba je ozlijeđena u teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila u predvečernjim satima na magistralnoj cesti M-17 u mjestu Žitomislić, između Mostara i Čapljine, potvrđeno je za Hercegovina.info iz Ureda za informiranje MUP-a Hercegovačko – neretvanske županije.

Iz te institucije za Hercegovina.info potvrđeno je da su u ovoj nezgodi sudjelovala dva osobna automobila.

Kod jedne osobe su konstatirane teške tjelesne ozljede. Zbog ove prometne nesreće, na dijelu ceste M-17 došlo je do privremene obustave prometa.

Sponzorirani članak

Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti

Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više

Nakon što je unesrećenoj osobi pružena prva pomoć, prometovalo se naizmjeničnim propuštanjem vozila jednim kolničkim trakom.

Očevid su na mjestu nezgode uradili službenici Policijske uprave Mostar.