
Osobe čiji su inicijali A. C. (22), D. Z. (20). i E. K. (22) poginule su u teškoj prometnoj nesreći na putu Žitomislići-Počitelj.
Uhićen je vozač “Audija” M. Š. (28), rekla je za N1 MUP-a hercegovačko-neretvanske županije Ilijana Milošev.
Troje mladih koji su jutros poginuli u nesreći na magistralnoj cesti Žitomislići-Počitelj su iz Mostara.
Sponzorirani članak
Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti
Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više
Ranije je glasnogovornica MUP-a Ilijana Milošev je navela da su tijela smrtno stradalih prevezena na obdukciju u mrtvačnicu Bijeli Brijeg.
Nesreća u kojoj su sudjelovala tri automobila dogodila se rano jutros u Ševaš Njivama. U udesu su dvije osobe zadobile ozljede.
Piše: N1



