back to top

FOTO | Za kraj rujna provjerili smo što se nudi i po kojim cijenama na Veletržnici u Tasovčićima

7499

Za kraj rujna posjetili smo veletržnicu u Tasovčićima i provjerili cijene voća i povrća koje se nude ovog petka.

Unatoč laganoj kiši koja je padala proteklih dana i nešto hladnijem vremenu, atmosfera na tržnici bila je živa i šarena.

Ponuda je, kao i uvijek, bogata i raznovrsna: od svježe ribe, domaćeg voća i povrća, do raznih drugih poljoprivrednih proizvoda.

Sponzorirani članak

FOTO | Kala-Komerc otvorio showroom u Čapljini: Ekskluzivna vina i vrhunska pića sada na jednom mjestu

Tvrtka Kala-Komerc d.o.o. iz Čapljine, prepoznatljiva po dugogodišnjem radu u području veleprodaje i distribucije alkoholnih i bezalkoholnih pića, svojim je klijentima i partnerima ponudila novu uslugu – moderan showroom u... Pročitaj više

Kupci su od ranog jutra polako pristizali, razgledavali štandove i opskrbljivali se sezonskim namirnicama.

Povrće

Paprika rog 2,50 KM, domaća paprika 2 KM, cikla 3 KM, mrkva 2 KM, kupus 1,50 KM, luk 2 KM i bijeli luk 8 KM.

Patlidžani 2 KM, paradajz 2,50 KM, kornišoni 5 KM, grah šareni 8 KM, grah zeleni 10 KM, krumpir 1 KM.

Peršin 3 KM, blitva 2 KM, zelena salata 3 KM, karfiol 2,50 KM, raštika 3 KM i tikvice 1 KM.

Voće

Šljive 2,50 KM, jabuka 2 KM, drenjine 5 KM, breskve 3,50 KM, grožđe 1,50 KM.

Smokva 4 KM, nektarine 4 KM, mandarine 2,20 KM, kruška 3 KM i bostan 1 KM.