back to top

FOTO | GOŠK preko fenjeraša Viteza do pobjede

1602

Zlata vrijednu pobjedu, u pretposljednjem kolu regularnog dijela Premijer lige BiH, ostvarila je ekipa GOŠK-a pobjedivši fenjeraša Viteza rezultatom 2:0.

U derbiju začelja, nogometaši Feđe Dudića, na stadionu ”Perica Pero Pavlović” u Gabeli, ostavili su tri vrijedna boda u borbi za ostanak.

Prvo poluvrijeme u kojem nije bilo puno prilika, Gabeljani su završili na najbolji mogući način. U 45. minuti Mišić je precizno pogodio donji lijevi kut vratara Badrova i doveo ”Lavove” u vodstvo.

Sponzorirani članak

Veliki shopping dan u Corner Parku: Popusti, nagrade i pokloni za sve posjetitelje!

Ljubitelje kupovine, dobre zabave i odličnih pogodnosti u četvrtak, 2. srpnja, očekuje cjelodnevni Corner Shopping Day u Corner Parku u Čapljini. Posjetitelje očekuju brojni popusti, posebne akcije, promocije i vrijedni... Pročitaj više

U 72. minuti obje ekipe pružile su sjajne prilike, po jedna na obje strane.Vitez je pokušao doći do izjednačenja, ali je Vrhovac u 56. minuti iz dobre situacije loše šutirao. Gosti su još prijetili kada je Ivičić pogodio stativu, a na drugoj strani Ramić je promašio, iako je bio sam pred golmanom gostiju.

Točku na ovu lijepu i borbenu utakmicu stavio je Mulahusejnović pogotkom u 86. minuti. Bila je to velika greška gostujuće obrane, u stvari vratara Badrova, koji promašuje vraćenu loptu, sve to je prati Mulahusejnović, koristi priliku i nonšalantno po drugi put trese mrežu gostiju.

Kratak komentar na utakmicu protiv Viteza dao je Petar Raguž.

”Teren na utakmici protiv Viteza bio je dosta težak, ali drago mi je da smo pokazali koliko smo spremni te da smo kvalitetnija ekipa kako od Čelika tako i od Viteza. Zabili smo dva gola, upisali nova tri boda i to je jedino bitno. Mi smo se cijelo vrijeme pripremali da će nam ova utakmica biti teža nego utakmica protiv Čelika te da će se ekipa Viteza povući. Oni su zaista čvrsta momčad, ali danas je sreća bila na našoj strani. Moram istaknuti kako je trener Dudić zaslužan za GOŠK-ov ”preporod” u igri jer je uveo dosta bolju taktiku i stvorio je disciplinu na treninzima”, zaključio je Raguž.

Zanimljivo da je ovo Mulahusejinoviću (na posudbi iz Zrinjskog) bio četvrti pogodak u trećem nastupu za GOŠK.

Ekipa GOŠK-a je trenutno deveta sa 23 boda, a Vitez je posljednji sa sedam bodova i gotovo sigurno će naredne sezone igrati u nižem rangu.

Vrijedi istaknuti kako se nakon teške ozljede, u utakmici Viteza i Čelika, nakon godinu dana oporavka, na teren vratio i Marko Jevtić igrač Viteza koji je u navedenom susretu izgubio bubreg.