back to top

Dječak iz Čapljine smrtno stradao u prometnoj nesreći u Njemačkoj

2705

U četvrtak, 9. srpnja dječak od 13 godina izgubio je život u sudaru električnoga skutera i automobila u Gerabronnu.

Trinaestogodišnjak je poginuo u prometnoj nesreći u Gerabronnu, u okrugu Schwäbisch Hall u Njemačkoj.

Mladić se vozio na električnom romobilu.

Sponzorirani članak

FOTO | Blackout Studio Čapljina – profesionalno zatamnjivanje auto stakala: Rezervirajte svoj termin i vozite s više udobnosti i stila

Ako želite veću udobnost, sigurnost i moderan izgled svog automobila, Blackout Studio nudi profesionalnu ugradnju folija za zatamnjivanje auto stakala uz atest i certifikat. Sve folije ugrađuju se u skladu... Pročitaj više

Prema informacijama policije, na raskrižju se dogodio sudar između električnog romobila mladića i automobila kojim je upravljao 52-godišnjak.

Trinaestogodišnjak navodno nije dao prednost prolazu vozaču, piše Fenix-magazin.de.

Dječak je poginuo na mjestu nesreće. Nakon sudara, 52-godišnjak se prvo odvezao kući, a tek je potom obavijestio policiju, koja je potom obavijestila hitnu medicinsku pomoć, pišu njemački mediji.

Hitni poziv upućen od kuće: policija istražuje razlog

Prema riječima glasnogovornika policije, ostaje nejasno zašto muškarac nije odmah pozvao pomoć na mjestu nesreće.

Jedna od mogućnosti je da nije imao mobitel sa sobom, a istraga je u tijeku.

Fenix neslužbeno doznaje da se radi o dječaku iz Čapljine.