back to top

FOTO | Mladi košarkaši Čapljine otputovali na prestižni turnir u Italiju

2836

Mladi košarkašu Hrvatskog košarkaškog kluba Čapljina otputovali su jutros u Italiju, gdje će, već tradicionalno, nastupiti na jednom od najjačih europskih turnira za mlade.

Turnir se održava u Bologni, a Čapljini već nekoliko godina gostuju na ovom turniru.

Na turniru će sudjelovati 20 klubova iz cijele Europe, a HKK ”Čapljina” jedini je klub koji predstavlja BIH na ovom prestižnom turniru.

Sponzorirani članak

Ugovor na neodređeno od prvog radnog dana: Lidl zapošljava više od 1.000 prodavača u preko 20 gradova

Otvaranje prvih Lidlovih trgovina u Bosni i Hercegovini donosi jedan od najvećih valova zapošljavanja na našem tržištu. Natječaj je otvoren za više od 1.000 prodavača u preko 20 gradova i... Pročitaj više

Kako kažu iz kluba, i ovogodišnji poziv na turnir dokaz je kvalitete rada ovoga kluba, kao i posvećenosti mladim kadrovima u košarci.