back to top



Ponedjeljak – dan za janjetinu u Konobi ”Hercegovac”

1405

Kako bolje započeti tjedan nego ukusnom hranom pripremljenom na poseban način? A upravo za to pobrinula se konoba ”Hercegovac” u Čapljini.

Već tradicionalno, ponedjeljak je rezerviran za janjetinu, i to najbolju u regiji.

Naime, konoba ”Hercegovac” odlučila je svojim gostima ponedjeljkom priuštiti pravi raj za nepce – domaće janje sa ražnja!

Sponzorirani članak

Velika akcija u Eltingu Čapljina: Gorenje uređaji do 40% jeftiniji - pogledajte ponudu!

Ako razmišljaš o osvježenju svog doma ili zamjeni dotrajale bijele tehnike – teško da ćeš pronaći bolju priliku od one koja je trenutno dostupna u Eltingu Čapljina. Velika akcija na... Pročitaj više

Kako ističu domaćini iz ove konobe, janjetina sa ražnja je na meniju svakog ponedjeljka, a služi se iza 12.00 sati.

Ako ste se pitali gdje ćete danas pronaći ukusan ručak, odgovor je jasan – konoba ”Hercegovac” na čapljinskoj rivi!

Ljubazni domaćini očekuju vas uz janjetinu sa ražnja i mnogo drugih slasnih delicija koje morate kušati!

Više detalja možete doznati na Facebook stranici konobe Hercegovac ili na broju mobitela 036/806-849