
Gabeljani su u sedmom kolu Prve lige Federacije BiH gostovali u Bihaću kod ekipe Jedinstva.
Nakon poraza od ekipe Čapljine te pobjedom u prošlom kolu nad Goraždem ekipa GOŠK-a približila se vodećem Olimpiku na samo tri boda.
Momčad Nenada Gagre tako je u današnjem susretu upisala tri boda te pobijedila svog protivnika rezultatom 2:1.
U 23. minuti susreta Kulović, igrač GOŠK-a imao je dosta neoprezan start te je zaradio žuti karton.
Lavovi su u 33. minuti, nakon gužve u šesnaestercu, uspjeli doći do pogotka, a strijelac je bio Savić.
U drugom poluvremenu sudac je svirao penal za ekipu Jedinstva, a uspješan sa bijele točke bio je Nuspahić koji je izjednačio na 1:1.
Momčad iz Gabele se nije predala, u 70. minuti susreta, grešku golmana Jedinstva iskoristio je Mašić i pogodio za 2:1 što je i konačan rezultat susreta.
Vrijedi kazati kako je ekipa Jedinstva u 80. minuti postigla pogodak no on je, na sreću Gabeljana poništen zbog nedozvoljene pozicije.




