back to top

FOTO | Blagdanske lampice obasjale Čapljinu posebnim sjajem

3995

Blagdanske lampice, konopci i svijetleći oblici koji su postavljeni širom grada, obasjali su večeras našu Čapljinu posebnim sjajem.

Kao i svake godine, svjetleće dekoracije i ukrasi sa božićnim i novogodišnjim motivima postavljene su na rasvjetna tijela u gradu, a najljepši detalj je i ove godine božićno drvce u kružnom toku.

Za ukrašavanje ulica korištena je isključivo nova dekoracija, dok je iskorišten iz prethodnih godina korišteno božićno drvce i anđeli.

Sponzorirani članak

FOTO | Moderna Silos benzinska crpka, otvorena u Čapljini, spojila kvalitetu, uslugu i premium goriva

Jedna od najprometnijih prometnica u Čapljini dobila je potpuno novo lice. Na prostoru nekadašnje benzinske postaje u Ulici Mate Bobana svoja je vrata otvorila nova benzinska crpka Silos, donoseći moderan... Pročitaj više

Čapljina je tako i ove godine među ljepšim gradovima u Hercegovini kada su u pitanju blagdanske dekoracije.

Treba napomenuti kako će pravi božićni duh našemu gradu donijeti Mali Božićni sajam, koji će biti svečano otvoren sljedećeg petka, a u sklopu kojega će biti postavljeno i klizalište.