back to top

[FOTO] Klape na Neretvi u Čapljini: Izabrani finalisti za festival u Omišu

8758

Klapska pjesma pronijela se ove godine po četvrti put Čapljinom, i to u sklopu festivala ”Klape na Neretvi”, koji je okupio neke od najboljih klapa iz regije upravo u Čapljini.

Ovaj Festival ujedno je bio u audicija za 51. festival dalmatinskih klapa Omiš.

Velikim pljeskom pozdravljene su sve klape, a tri najbolje izazvale su ovacije publike koja je ispunila veliku dvoranu hotela ”Mogorjelo” u Čapljini.

Sponzorirani članak

Energo Indoil zapošljava: Otvorene 4 pozicije za rad u proizvodnji u Čapljini

Tvrtka Energo Indoil d.o.o. iz Čapljine raspisala je oglas za prijem novih djelatnika te poziva sve zainteresirane kandidate da se prijave za posao radnika u proizvodnji. Riječ je o zapošljavanju... Pročitaj više

Prvo mjesto osvojila je klapa ”Herceg” iz Čitluka čiji je voditelj don Dragan Filipović, drugo mjesto pripalo je klapi ”Signum” iz Čapljine čija je voditeljica Monika Bule, dok je trećeplasirana bila klapa ”Studenac” iz Kreševa, koju vodi Karlo Miličević.

Inače, na ovogodišnjem Festivalu su nastupile klape Castelnuovo – Herceg Novi, Goromita – Vrgorac, Herceg – Čitluk, Korda – Lumbarda, Kurenat – Mljet, Mindel – Ploče, Mir – Međugorje, Porat – Lumbarda, Studenac – Kruševo, a još nastupaju i klape Bura – Mostar, Diva – Široki Brijeg, Signum – Čapljina, a gost koncerta bila je klapa Trebižat.