
U Gradskoj sportskoj dvorani u Čapljini odigrana je utakmica između odbojkašica Čapljine i ”Centar ORT” iz Sarajeva.
Gošće su u okviru 12. kola bile bolje te pobijedile rezultatom 3:0.
U prvom setu rezultat je bio izjednačen, igralo se poen za poenom sve dok se nije ozlijedila kapetanica Čapljine Paulina Kuzman, koja do kraja utakmice nije mogla igrati.
Sponzorirani članak
Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža
Nakon što su u igri ostale bez kapetanice Čapljinke nisu pronašle rješenje da pobijede svoje suparnice.
Treći set bio je dosta neizvjestan, unatoč činjenici da su odbojkašice ORT-a vodile, Čapljinke su stigle rezultat i povele, ali to nije bilo dovoljno da pobijede svoje protivnice.
Odbojkašice Čapljine nalaze se na posljednjem mjestu ljestvice, a vrijedi istaknuti kako su klub u drugom dijelu polusezone preuzele Klara Bošković i Paulina Kuzman.
Rezultat po setovima: HOK ”Čapljina” – OK ”Centar ORT” Sarajevo: 13:25; 14:25 i 26:28.



