
Rekonstrukcija na nekadašnjoj najvećoj tvornica keksa i vafla ”Lasta” Čapljina vidljiva je iz dana u dan.
Lasta će uskoro zasjati u novom ruhu. Posljednjih dana svjedočili smo rekonstrukciji krova tvornice, a u međuvremenu je postavljena i skela te su počeli radovi na postavljanju fasade.
U ovom tjednu vidljivo je kako je raskrivena najveća zgrada u sklopu Laste.
Sponzorirani članak
Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža
Uz to, sređuje se i teren uz istočni dio zgrade prema pruzi, gdje trenutno traju radovi na čišćenju zemljišta.
Direktor Petar Ćorluka istaknuo je kako će ”Lasta” s radom krenuti do kraja godine te kako će u tvornicu odmah biti primljen dio radnika koji će raditi na proizvodnji novih slastica koje će zasigurno naći mjesto na policama trgovina.
Uz to vrijedi i napomenuti kako je Ćorluka potvrdio da će ”Lasta” zadržati staro ime i brend.



