back to top



FOTO | ”Zmajevi” pobjednici 3×3 FIBA Streetball turnira u Čapljini

6589

Ekipa ”Zmajevi” ovogodišnji je pobjednik 3×3 FIBA Streetball turnira u Čapljini, na kojemu je nastupilo 19 ekipa.

Zmajevi su u odličnom finalu bili bolji od ekipe Oriona, kojoj je pripalo drugo mjesto, dok je trećeplasirana bila ekipa Hangover. Najbolji u tricama bio je Nemanja Nenadić.

Zanimljivo, sve tri prvoplasirane ekipe su iz Srbije.

Sponzorirani članak

PREMIER zapošljava u Čapljini i Stocu: Postani dio tima najveće i najbolje kladionice u BiH

Premier kladionica zapošljava više djelatnica na uplatnim mjestima na području Čapljine i Stoca. Tražimo odgovorne i komunikativne kandidatkinje da se pridruže našem timu od više od 1.500 sretnih i zadovoljnih... Pročitaj više

Najboljima su dodijeljeni pehari i vrijedne nagrade – prvoplasiranoj ekipi pehar i 2.000 eura uručio je načelnik općine Čapljina dr. Smiljan Vidić, drugoplasiranoj ekipi pehar i 1.000 eura uručio je dopredsjednik Općinskog vijeća Čapljina Pero Knežević, dok je trećeplasiranoj ekipi pehar i 500 eura uručio jedan od organizatora turnira Antonio Blagoje.