back to top

FOTO | Mladi čapljinski rukometaši uspješni na turniru u Trebinju

944

Danas su članovi Rukometne akademije ”Čapljina” bili sudionici na jakom turniru u Trebinju gdje su osvojili prvo mjesto pored ekipa Leotara iz Trebinja, Hercegovine iz Nevesinja, Hercegovine iz Bileće, Partizana iz Tivta te Sutjeska iz Nikšića.

Koliko je turnir bio izjednačen govori i to da smo su utakmicu slavili sa jednim golom razlike.

”Čestitke svim momcima koji su pokazali znanje, kvalitetu, i volju te su “ginuli” za svaku loptu te su nagrađeni prvim mjestom i našem treneru Goranu Lasti.

Sponzorirani članak

Novi akcijski letak u Ax-solingu i na KupiAlat.ba

Novi akcijski letak u AX-Solingu i na KUPIALAT.BA. AX Home&Pro 04/06 - sve za dom i profesionalce!!! Od 5.6.do 26.6. ne propustite ponudu koja spaja najpovoljnije cijene i vrhunsku kvalitetu!... Pročitaj više

Igrač turnira je bio naš Rijad Lešo koji je time “zaradio” 5 dana u kampu proslavljenog bišeg srpskog reprezentativca Mladena Bojinovića koji je i dodijelio sve nagrade.

Čestitke i domaćinu na odličnoj organizaciji turnira te se nadamo da se vidimo i sljedeće godine”, poručili su ”Akademci”.