
Istraživanje provedeno u SAD pokazuje kako je u najtežem razdoblju pandemije koronavirusa došlo do povećanja konzumacije alkohola.
Uočeno povećanje je bilo najizraženije među osobama starijima od 50 godina. Nalazi znanstvenika s University of Michigan se temelje na praćenju više od 2000 ispitanika.
Osim zbog popravljanja raspoloženja ili opuštanja, najčešći navedeni uzroci konzumacije alkohola su bili dosada, stres i ublažavanje bolova.
Sponzorirani članak
iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje
Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više
Istraživači naglašavaju kako alkohol kod starijih konzumenata može imati teže posljedice za zdravlje nego kod onih mlađih, te ubrzati proces slabljenja pamćenja ili funkcije imunosnog sustava, objavila je Pliva.



