back to top

U Neumu otvorena sezona kupanja

1142

Sudeći prema neumski plažama, čini se da je sezona počela. Iako je mjesec svibanj, iznimno visoke temperature izmamile su kupače na plaže.

Prve ležaljke su postavljene, a ne fali ni kupača u moru. Na više od trideset stupnjeva koliko se danas mjeri u južnim dijelovima BiH – rashlađenje itekako dobro dođe, piše Bljesak.info<<

Podsjećamo, u Bosni i Hercegovini danas prevladava sunčano vrijeme. Poslijepodne u Bosni postupan porast naoblake. Krajem dana i tijekom noći na sjeveru i sjeveroistoku Bosne se očekuju lokalni pljuskovi. Vjetar slab promjenljivog smjera. Dnevna temperatura od 26 do 32 stupnja.

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više