Raspored popravnih ispita za učenike Srednje škole Čapljina

2633

Iz Srednje škole Čapljina stiže obavijest o popravnim ispitima koji će se održati 16. i 17. kolovoza 2017. godine.

Popravni ispiti održat će se u prostorijama/učionicama Srednje škole Čapljina, pa će tako učenici 16. kolovoza pisati pismene/pisane ispite, dok će se svi usmeni ispiti održati dan nakon, točnije 17. kolovoza.

Nakon rezultata popravnih ispita, 18. kolovoza uslijedit će obrana rada za sve učenike, dok će polaganje mature biti upriličeno 21., 22. i 23. kolovoza.

U nastavku teksta donosimo raspored pismenih/pisanih i usmenih ispita.

Pismeni / pisani ispit – 16. kolovoza

Matematika u 7:30 sati
– Janja Andrić, učionica 1
– Zorica Šutalo, učionica 17
– Marina Sušac, učionica 11

Engleski jezik u 10:00 sati
– Nataša Jovanović i Maja Zovko, učionica 21

Engleski jezik, Njemački jezik u 10:00 sati
– Maja Katura, Ivana Jerković, Mirela Ćorić, učionica 19

Hrvatski jezik, Knjigovodstvo s bilanciranjem u 10:00 sati
– Andriana Rajič, Jozo Lončar, Silvana Čolić, učionica 7

Tehnički mehanika u 12:00 sati
– Marijana Rajič, učionica N1

Usmeni ispit – 17. kolovoza 2017. u 7:30 sati: 

Matematika i Fizika
– Janja Andrić, učionica 1
– Zorica Šutalo, Željka Previšić, učionica 17
– Marina Sušac, učionica 11

Engleski jezik
– Nataša Jovanović, Maja Zovko, učionica 21

Engleski jezik, Njemački jezik
– Maja Katura, Ivana Jerković, Mirela Ćorić, učionica 19

Poznavanje robe, Biologija s higijenom, Uzgoj južnih kultura
– Ognjenka Jurković, Martina Perić, Draženka Kozina, učionica 16

Osnove elektrotehnike, Tehnička mehanika, Energetska elektronika, Knjigovodstvo s bilanciranjem
– Dina Goluža, Marijana Rajič, Silvana Čolić, učionica 24

Hrvatski jezik
– Adriana Rajič, Jozo Lončar, učionica 13

Raspored polaganja mature i završnog ispita

Obrana rada za sve učenike – 18. kolovoza 2017. u 7:30 sati

Gimnazija – učionica 8. 
– Ljiljana Vidić
– Višnja Mandrapa
– Marijana Džeba

Strukovna škola
– IV.b učionica 10: Marko Goluža, Mariofil Rupčić i Draženka Kozina
– IV.a učionica 24: Dina Goluža, Mario Đugum,Nikica Lovrić
– IV.c1,2 učionica 4: Silvana Čolić, Valentina Spajić, Maja Falak, Maja Goluža
– III. a učionica N1: Dragan Krvavac, Marijana Rajič, Dinko Pervan

Pismeni / pisani ispit iz Hrvatskog jezika – za sve učenike – 21. kolovoza 2017. u 7:30 sati
– IV.2, IV.b, IV.c 1,2 – učionica 12
– IV.a, III.e, III.d, III.a – učionica 7

Profesori predavači
– Ivana Barišić – učionica 12
– Anela Rozić – Vrankić – učionica 12
– Adriana Rajič – učionica 7
– Šime Doko – učionica 7
– Ana Falak – učionica 12

Usmeni ispit iz Hrvatskog jezika – 23. kolovoza 2017. u 7:30 sati  
– IV.2, IV.b, IV.c 1,2 – učionica 12: Ivana Barišić, Anela Rozić-Vrankić, Ana Falak
– IV.a, III.e, III.d, III.a – učionica 7: Adriana Rajič, Šime Doko, Verica Malić

Usmeni iz strukovnih sadržaja – 22. kolovoza 2017. u 7:30 sati
– IV.b – učionica 10: Mariofil Rupčić, Marko Goluža, Draženka Kozina
– IV.a – učionica 24: Dina Goluža, Mario Đugum, Nikica Lovrić
– IV.c1,2 – učionica 4: Silvana Čolić, Valentina Spajić i Maja Falak, Maja Goluža
– III.a – učionica N1: Dragan Krvavac, Dinko Pervan, Marijana Rajič
– III.d,e – učionica 5: Ognjenka Jurković, Martina Perić, Verica Malić, Šćepo Jurković, Ivana Jerković, Mirela Ćorić

Usmeni iz izbornog predmeta – 22. kolovoza 2016. u 7:30 sati
– Gimnazija: IV.2 – učionica 8

Komisije za izborni predmet – politika
– Ljiljana Vidić
– Višnja Mandrapa
– Marijana Džeba

Obvezni izborni predmet za gimnazijalce: Engleski jezik

Pismeni/pisani dio ispita je 24. kolovoza 2017. u 7:30 sati
– IV.2 – učionica 19 – Maja Katura

Usmeni dio ispita je 25. kolovoza 2017. u 7:30 sati
IV.2 – učionica 19 Maja Katura, Višnja Mandrapa, Marijana Džeba.