back to top

FOTO | Nešto se ”kuha” – Lasta ogradila parking

5344

Parking tvornice keksa i vafla ”Lasta” Čapljina osvanuo je u četvrtak ograđen u lance koji su postavljeni na kolce srednje visine.

Naime, nakon čišćenja kruga tvornice ”Lasta” Čapljina ovoga tjedna očišćen je parking koji je danas ograđen.

Postavljeni su crveni kolci na koje je postavljen lanac koji onemogućuje ulazak automobila na parking.

Sponzorirani članak

Novi akcijski letak u Ax-solingu i na KupiAlat.ba

Novi akcijski letak u AX-Solingu i na KUPIALAT.BA. AX Home&Pro 04/06 - sve za dom i profesionalce!!! Od 5.6.do 26.6. ne propustite ponudu koja spaja najpovoljnije cijene i vrhunsku kvalitetu!... Pročitaj više

Podsjetimo, Čapljinski portal proteklog je tjedna doznao kako će u nekadašnjem gigantu, tvornici keksa i vafla ”Lasta” Čapljina krenuti proizvodnja, što je izazvalo veliko zanimanje Čapljinaca.

S obzirom na radove koji se svakog dana intenziviraju, u ”Lasti” se nešto ”kuha”, a uskoro ćemo doznati i što.