GOŠK poražen od Radnika na domaćem terenu

1056

Nogometaši GOŠK-a nisu uspjeli u namjeri da na domaćem terenu uzmu bodove protiv Radnika iz Bijeljine.

GOŠK-ovci su danas prosuli bodove koji su im važni za ostanak u nogometnoj Premijer ligi BiH.

GOŠK je na stadionu Perica Pavlović u Gabeli poražen s 2:1 od Radnia. Odlično su domaći nogometaši otvorili utakmicu i poveli u 38. minuti preko Gržana, kojemu je asistirao Ereiz.

Ipak, gostujuća ekipa izjednačava u 44. minuti. S bijele točke precizan je bio Maksimović.

U 83. minuti utakmice Irfan Hadžić povećava na 2:1.Dok su domaći tražili jedanaesterac u šesnaestercu gostiju, Radnik je to iskoristio pa je vrlo brzom akcijom i slabom intervencijom obrane GOŠK-a došao do gola i rastužio domaće navijače.

Tako je u Gabeli rezultat ostao 1:2.