back to top

MUP HNŽ o pljački benzinske: Tražimo razbojnike

1411

MUP HNŽ oglasio se u pinedjeljak ujutro o pljački benzinske crpke Rebac.

”Dana 25/26.05.2019. godine, oko 00,35 sati, u PS Čapljina je prijavio radnik benzinske pumpe „Rebac-Benz“ u Zvirovićima, opština Čapljina, da je na navedenoj pumpi izvršeno razbojništvo od strane dva maskirana muške lica, koja su uz prijetnju automatskom puškom i pištoljem iz kase otuđila novac.

Upoznate patrole policije na terenu, izvršen uviđaj, te preduzete sve potrebne mjere”

Sponzorirani članak

Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža

Za sve koji traže pouzdano, energetski učinkovito i moderno rješenje za hlađenje i grijanje doma ili poslovnog prostora, u tvrtki Elting započela je velika akcija Hisense klima uređaja. Riječ je... Pročitaj više