Ukinuta karantena: Tko ulazi u BiH više ne mora u karantenu

4103

Federalni je stožer danas ukinuo i obveznu 14-dnevnu karantenu za osobe koje su dolazile u BiH iz inozemstva.

”Protiv odluke u uvođenu karantene naša županija izjasnila se čim je ista donesena i u više smo navrata službeno tražili njezino ukidanje ili, barem, revidiranje”, rekao je predsjednik Vlade HNŽ Nevenko Herceg.

Nova zapovijed s federalne razine podrazumijeva da će osobe koje ulaze u BiH ići u kućnu izolaciju, dok će policija biti u obavezi redovito ih obilaziti.

Sponzorirani članak

U Čapljini otvorena nova poslovnica Rehabilitacijskog centra Život – mjesto gdje bol prestaje, a pokret počinje!

Naša misija je jednostavna, pomoći vam da živite bez boli, krećete se slobodno i osjećate se snažno u svom tijelu. Jer svaka bol ima svoju priču, a mi vjerujemo da... Pročitaj više