Energovalves Čapljina raspisuje natječaj za posao

5942

Energovalves d.o.o.  je renomirani  proizvođač u oblasti strojarskih armatura, kao i u strojnoj obradi. Zbog proširenja svojih aktivnosti u Bosni i Hercegovini  raspisuje se oglas za prijem u radni odnos:

  1. CNC operater (3 izvršitelja)
  2. Radnik u proizvodnji (2 izvršitelja)
  3. CNC programer ( 1 izvršitelj)

Radno mjesto ”CNC operater”

Opis radnog mjesta:

  • Priprema i upravljanje CNC strojevima za obavljanje poslova kao što su: glodanje, tokarenje, bušenje, itd.
  • Čitanje tehničkih crteža (dokumentacije)
  • Pisanje/modifikacija upravljačkih CNC programa (G code)
  • Priprema i postavljanje sirovih komada na CNC stroj
  • Nadgledanje stroja tijekom obrade i podešavanje kako bi se dobili što kvalitetniji proizvodi
  • Inspekcija i mjerenje gotovih proizvoda te usporedba sa zahtjevima prema dokumentaciji
  • Provjera i održavanje stroja na dnevnom nivou

Uvjeti:

  • Poželjno radno iskustvo kao operater na CNC strojevima (4-osni i 5-osni CNC obradni centri; CNC tokarilica) –Prednost imaju kandidati s radnim iskustvom
  • Poznavanje rada sa alatima i mjernim instrumentima
  • Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije
  • Dobro tehničko razumijevanje i matematičke vještine
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Rad u tri smjene

Radno mjesto: Radnik u proizvodnji

Opis posla:

  • Obrada čelika brušenjem, korištenje brusnih alata (biax, brusilice, fleksarice, itd.)
  • Čišćenje obrađenih komada
  • Pripremanje komada za bojanje
  • Rad na ispitnim uređajima
  • Pakiranje gotovih proizvoda

Uvjeti:

  • Poželjno radno iskustvo s uređajima za čišćenje i brušenje čelika (nije uvjet)
  • Dobro tehničko razumijevanje
  • Rad u dvije smjene

Radno mjesto: CNC programer

Opis posla: CNC programer

  • Čitanje i poznavanje G-kod –a
  • Čitanje i poznavanje tehničkih crteža
  • Sposobnost programiranja u CAM programima (ESPRIT)
  • Izvrsno znanje o tehnologijama strojne obrade ( tokarenje i glodanje)
  • Sposobnost odabira najoptimalnije tehnologije za izradu obratka
  • Sposobnost odabira odgovarajućeg reznog alata prema izboru materijala
  • Sposobnost odabira odgovarajućih režima rada za izabrani rezni alat
  • Poznavanje rada na više upravljačkih jedinica ( Prednost Siemens, Heidenhain, HAAS, Philips)
  • Spremnost na rad u smjenama
  • Poznavanje engleskog jezika

Uvjeti:

  • Obavezno radno iskustvo kao programer

Nudimo:

  • Atraktivnu i sigurnu plaću
  • Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Mogućnost za individualni i stručni napredak
  • Prijavu na mirovinsko i zdravstveno osiguranje
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
  • Dinamičan posao
  • Opuštenu radnu sredinu
  • Stalni radni odnos
  • Stručne edukacije
  • Mogućnost napredovanja

Prijave sa životopisom poslati na energovalves@energovalves.ba ili poštom na adresu:

Energovalves d.oo. Augusta Šenoe bb. 88300 Čapljina najkasnije do 20. studenog 2020. godine.

Na razgovor će bit pozvani najbolji kandidati.