Dragan Radović više nije trener Čapljine

1024

Iz posljednjeplasiranog tima Prve lige FBiH, Čapljine, su objavili da su se sporazumno razišli sa trenerom Draganom Radovićem.

“Radi se o velikom treneru i čovjeku koji je dio našeg kluba. Veliki taktičar, nogometni znalac i vrijedni čovjek je zadužio naš klub s kojim je prošle sezonu ostvario odličan rezultat. Od srca mu hvala i želimo mu svu sreću u daljnjem radu”, objavili su iz Čapljine.

Dragan Radović je prošle sezone vodio klub do petog mjesta, dok je poslije 12 kola ovosezonskog natjecanja ekipa prikovana za dno ljestvice sa samo 6 osvojenih bodova, odnosno sa jednom pobjedom, tri remija i osam poraza.

Radović je čak 13. trener u 11 klubova koji je ove sezone ostao bez posla u Prvoj ligi FBiH, gdje je dosad odigrano 12 kola. Čapljina je u sljedećem kolu domaćin TOŠK-u iz Tešnja.