Devet epizoda serijala ”Čapljina iz zraka” je iza nas, a večeras ponovno zajedno letimo u još jednom čapljinskom naselju.
Zajedno ćemo preletjeti Modrič – naselje iznad Tasovčića iz kojeg se pruža pogled na grad Čapljinu, Počitelj i okolna mjesta.
Letjeli smo iznad naselja, kuća, urednih njiva, ceste koja povezuje Stolac i Čapljinu…
Sponzorirani članak
Ne propustite: Prilika za mlade u INTERA Tehnološkom Parku!
Nakon što je prvih devet epizoda ”pobralo” veliki broj pregleda, lajkova, shareova i komentara, primili smo i dosta vaših upita i želja što sve da snimimo u sljedećim epizodama, na čemu vam se od srca zahvaljujemo.
Nakon ljetne pauze, serijal smo nastavili ove jeseni.
Svakog tjedna objavit ćemo videoprilog iz jednog čapljinskog naselja/sela/mjesne zajednice snimljen isključivo iz zraka.
Kroz serijal ”Čapljina iz zraka” predstavit ćemo sva čapljinska naselja/sela/mjesne zajednice koje ćemo snimiti iz zraka i prikazati ih u kadrovima kakvi do sada nisu viđeni.
Ako to do sada niste učinili pretplatite se na naš YouTube kanal (besplatno je!) i uživajte u kadrovima snimljenim iz zraka.
Sve dosadašnje epizode serijala ”Čapljina iz zraka” možete pogledati klikom OVDJE.