back to top

Čapljina: 11 novozaraženih: Preminula ženska osoba iz Čapljine

3055

U Klinici za infektivne bolesti Sveučilišne kliničke bolnice Mostar preminulo je pet osoba:

*MUŠKA OSOBA, 1932., MOSTAR
*ŽENSKA OSOBA, 1931., LJUBUŠKI
*ŽENSKA OSOBA, 1951., MOSTAR
*MUŠKA OSOBA, 1949., POSUŠJE
*ŽENSKA OSOBA, 1935., ČAPLJINA

Na bolničkom liječenju trenutno je 94 bolesnika od kojih su 22 na invazivnoj i 7 na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji, a ostali su klinički stabilno.

Sponzorirani članak

Ugovor na neodređeno od prvog radnog dana: Lidl zapošljava više od 1.000 prodavača u preko 20 gradova

Otvaranje prvih Lidlovih trgovina u Bosni i Hercegovini donosi jedan od najvećih valova zapošljavanja na našem tržištu. Natječaj je otvoren za više od 1.000 prodavača u preko 20 gradova i... Pročitaj više

U Zavodu za mikrobiologiju i molekularnu dijagnostiku SKB Mostar testirano je 587 uzorka.

U Hercegovačko-neretvanskoj županiji pozitivnih je 113: 81 iz Mostara, 1 iz Stoca, 5 iz Čitluka, 8 iz Konjica, 11 iz Čapljine, 5 iz Jablanice i 2 iz Neuma.

Županijski i općinski sanitarni inspektori jučer su izdali 106 rješenja o samoizoliranju i izoliranju, a na snazi je 1325 rješenja.