back to top

VIDEO | Braća samo na medu zarade mjesečnu plaću 1.000 KM

2637

Braća Franjo i Tadija Šamija iz Viteza vrcaju med čak u Glamoču, udaljenom od Viteza blizu 170 kilometara. Oni se bave proizvodnjom meda već 40 godina a najbolje livade i šume bez zagađivača otkrili su u Glamoču, općini koja se prostire na preko 1000 četvornih kilometara površine.

Iz tridesetak košnica braća su izvrcala oko pola tone meda što je po sadašnjim cijenama oko 12.500 KM.

Dakle mjesečno samo od pčela imaju 1.000 KM.

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više

Pored meda Franjo i Tadija proizvode voće i povrće, meso i drugo tako da se mogu pohvaliti uzornim obiteljskim gospodarstvom.

Sa mještanima sela gdje imaju stacioniran pčelinjak imaju vrlo dobre odnose pa je izlet u Glamoč po prirodnu vijagru kako zovu med iz ovoga mjesta pravo zadovoljstvo.

Više pogledajte u video reportaži kolege Srećka Stipovića: