back to top

FOTO | Čapljina: Krenula akcija učlanjenja u Hajduk – veliki broj navijača stigao na trg

3692

Veliki broj navijača i simpatizera splitskog ”Hajduka” počeo se od 10:00 sati okupljati na Trgu hrvatske slobode u Čapljini.

Naime, danas od 10:00 do 17:00 traje akcija učlanjenja u Hajduk te produženja članarine.

Kako nam je rečeno iz čapljinske ”Torcide”, ove godine učlanjenje se održava pod sloganom ”Hajduk i gotovo”.

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više

Sudeći prema onome što smo jutros vidjeli na trgu, odaziv je zaista odličan i sigurno će i ove godine pasti rekord kada je u pitanju broj učlanjenih osoba u Hajdukovu obitelj.

Važno je napomenuti kako je početkom ove kalendarske godine euro postao službena valuta u Hrvatskoj, tako da navijači Hajduka po prvi puta svoje članarine plaćaju u eurima.

Inače, ijena članarine za punoljetne osobe iznosi 20 €, a za maloljetne i osobe sa 65 i više godina cijena 10 €.