back to top




FOTO | Rukometaši Čapljine pozvali publiku: ”Pomozite nam u utakmici sezone!”

1161

Uoči odigravanja utakmice 17. kola Prve lige Federacije BiH, HRK Čapljina u petak, 31. ožujka odigrat će utakmicu sa SRK Zrinjski iz Mostara.

Na press konferenciji, osim predsjednika kluba Dejana Stojaka, sudjelovali su trener Dragan Suton i kapetan ekipe Nikola Bartolović.

Medijima se prvi obratio Stojak koji ističe da pobjeda nad Zrinjskim ekipi Čapljine može donijeti naslov prvaka.

Sponzorirani članak

Božićni spektakl: Dalmatino donosi ''Božić bijeli'' u Čapljinu!

Blagdansko ozračje u Čapljini ove će godine dodatno uljepšati veliki koncert popularne grupe Dalmatino, koja u grad na Neretvi stiže s posebnim božićnim programom pod nazivom „Božić bijeli“. Koncert će... Pročitaj više

”Došli smo do jedne veoma važne utakmice koja nam može donijeti naslov prvaka. Sve ovo što smo radili protekle dvije godine možemo materijalizirati pobjedom u toj utakmici. Uz sve to moramo istaknuti da je Zrinjski jedina ekipa koja nas je pobijedila u ovoj sezoni”, kazao je Stojak.

Trener Suton smatra da je njegova momčad spremna pobijediti Zrinjski.

”Kao što je rekao predsjednik, ovo je jedna od nama bitnijih utakmica u sezoni. Što se nas tiče, dečki iz Mostara nemaju nikakve šanse. Mi smo spremni iz više razloga, prvo je taj što su nam upravo oni nanijeli jedini poraz u sezoni, a drugi je i bodovna razlika koju imamo i želimo i dalje osigurati”, smatra Suton.

Kapetan ekipe Bartolović ističe da je ozračje u ekipi savršeno i da svi jedva čekaju petak.

”Naša ekipa ovu utakmicu dočekuje kao i svaku do sada. Dobro smo pripremljeni, zdravi smo, znamo koliko vrijedimo, znamo naše kvalitete, pogotovo ovdje na domaćem terenu, ali i na strani smo pokazali našu kvalitetu. Mi dirigiramo i igramo naš rukomet. Mislim da nam ovdje, u našoj dvorani, na našem terenu nitko ništa ne može uz naše navijače pa tako ni Zrinjski koji sada ima, ajmo reći, pomlađenu ekipu. Ozračje u ekipi je savršeno i jedva čekamo utakmicu da pobjedimo, da privedemo sezonu kraju i da stavimo točku na i na ovu kvalitetnu sezonu”, kazao je kapetan HRK Čapljina Nikola Bartolović.

U modu se vraća dvoranski sport u Čapljini, pa smo zamolili predsjednika Stojaka da pozove navijače u dvoranu.

”Nama je jako drago da se publika vratila ponovno u dvoranu, bilo to na rukometu, malom nogometu, košarci ili odbojci sve te sportove. Uzajamno se poštujemo, uvažavamo i podržavamo te ovim putem pozivam sve naše navijače da dođu podržati naše momke u petak jer mislim da su oni to zaslužili. Cijelu sezonu igraju tu, svi su domaći igrači i još jednom da naglasim da svi igraju besplatno. Smatram da nema bolje pozivnice od toga da u petak u 19:00 sati svi dođu u dvoranu da pobijedimo zajedno Zrinjski koji nam je nanio jedini poraz i da proslavimo titulu prvaka”, zaključio je press konferenciju Stojak.

Utakmica će se odigrati u petak, 31. ožujka s početkom u 19:00 sati.

Je li vrijeme da čapljinski sportaši dobiju novu dvoranu?