back to top

FOTO | Održana tribina zajednice “Cenacolo” nakon svete mise u Čeljevu

602

U crkvi Presvetog Srca Isusova u Čeljevu održavaju se Devetnice povodom patrona župe i proslave 50. obljetnice njenog utemeljenja.

Svaku večer misu predvodi drugi svećenik, a u utorak, 4. lipnja, sedme večeri devetnice misno slavlje predvodio je župnik don Ivo Šutalo.

Pod svetom misom nastupio je zbor mladih iz Čeljeva.

Sponzorirani članak

Novi akcijski letak u Ax-solingu i na KupiAlat.ba

Novi akcijski letak u AX-Solingu i na KUPIALAT.BA. AX Home&Pro 04/06 - sve za dom i profesionalce!!! Od 5.6.do 26.6. ne propustite ponudu koja spaja najpovoljnije cijene i vrhunsku kvalitetu!... Pročitaj više

Nakon mise održana je tribina zajednice “Cenacolo” pod nazivom “Iz tame u svjetlo”.

Članovi zajednice “Cenacolo” su svjedočili kako su kroz vjeru uspjeli pronaći put svojim iz tame ovisnosti o kocki, drogi, alkoholu i ovisnosti o društvenim mrežama.

Svjedočanstva su prenijeli Mario Bagarić i njegova supruga Snežana te Petar iz Splita.

U srijedu je osma večer devetnice.

Sveto misno slavlje predvodit će don Tomislav Ljuban, a pod misom će pjevati zbor “Leptiri” iz Mostara.