U četvrtak, 19. prosinca akcija darivanja krvi

101

Iako je blagdansko razdoblje vrijeme radosti, ne smijemo zaboraviti na osobe koje su u ovom razdoblju bolesne ili životno ugrožene.

Crveni križ Čapljina poziva sve građane da se uključe u akciju dobrovoljnog darivanja krvi, koja će se održati 19. prosinca u Srednjoj školi Čapljina.

Blagdani su vrijeme kada je važno širiti humanost i solidarnost, a darivanje krvi je jedan od
najljepših darova koji možemo pružiti.

Sponzorirani članak

Prilika za mlade: Besplatna probna predavanja za CNC operatere u INTERA Tehnološkom Parku

INTERA Tehnološki Park, kao vodeći centar za tehnološki razvoj i edukaciju, ponosno najavljuje početak 32. ciklusa obuke za CNC operatere. Obuka započinje u ponedjeljak 27. siječnja 2025. i pruža izvrsnu... Pročitaj više

Krv je nezamjenjiva u liječenju teških ozljeda, operacijama, terapijama kod kroničnih bolesti i za pomoć osobama s različitim oboljenjima.

Zdravstvene ustanove ovise o redovitim donacijama kako bi osigurale opskrbu potrebnu za
spašavanje života.

Jedna donacija krvi može spasiti tri života jer se iz svake doze mogu pripremiti krvni proizvodi koji pomažu u različitim medicinskim situacijama.

S obzirom na to da krv ne može biti proizvedena sintetički, jedini izvor krvi su ljudi koji dobrovoljno odluče darovati ovu dragocjenu tekućinu.

Pozivamo sve osobe dobrog općeg zdravstvenog stanja, u dobi od 18 do 65 godina, da se odazovu ovoj humanoj akciji.

Neka ovo blagdansko vrijeme bude prilika da učinimo dobro djelo i pomognemo onima kojima je najpotrebnije.

Akcija će se održati u četvrtak, 19. prosinca u Srednjoj školi Čapljina u vremenskom razdoblju od 10:00 do 12:00 sati.