back to top



FOTO/VIDEO | Blagdanska radost u Čapljini: ”Mrazijada” razveselila mališane

1159

Na Trgu kralja Tomislava, danas je vladala prava božićna čarolija. U sklopu manifestacije Advent u Čapljini održana je već tradicionalna ”Mrazijada”, koja je oduševila male i velike posjetitelje.

Već nekoliko godina zaredom, članovi Biciklističkog kluba Čapljina pridonose blagdanskom ozračju na poseban način.

Prigodni pokloni

Odjeveni u prepoznatljiva crvena odijela Djeda Božićnjaka, dolaze u centar grada na biciklima, stvaraju veselu atmosferu i najmlađima dijele prigodne poklone.

Tako je bilo i danas kada su se, u velikom broju, okupili na trgu gdje je u tijeku bogat adventski program.

Njihova energija, osmijesi i kreativni pristup oduševili su brojne mališane, koji su s nestrpljenjem stajali u redovima.

Kako bi primili poklon iz ruku biciklističkih Djeda Božićnjaka.

Mrazijada uz bogat program

”Djedice” su donijele ne samo darove, već i puno smijeha i radosti, stvarajući nezaboravne uspomene za cijelu zajednicu.

Organizatori Adventa u Čapljini istaknuli su kako je „Mrazijada“ postala nezaobilazan dio blagdanskog programa.

Uz ”Mrazijadu”, posjetitelji su mogli uživati u mirisu kuhanog vina i raznovrsnim delicijama s adventskih kućica, dok je glazbeni program dodatno upotpunio atmosferu.