Čapljina potopila Turbinu u Bjelavama – 7 komada u mreži gostiju

1028

Nogometaši Hrvatskog nogometnog kluba ”Čapljina” nižu pobjedu za pobjedom iz kola u kolo.

Kako su i najavljivali, polako ali sigurno idu prema Prvoj ligi FBiH. Ovoga vikenda u Čapljini je pala Turbina iz Jablanice.

Čapljina je odlično otvorila utakmicu i prvi pogodak pao je već u 31. miunti susreta. Za 1:0 zabio je Filip Leko.

Sponzorirani članak

FOTO | Otvoren Intelotrade d.o.o. – novi IT shop u Čapljini

U subotu, 29. studenoga 2025., na adresi Vukovarska 41 u Čapljini (naselje Peline), svečano je otvoren Intelotrade d.o.o. Intelotrade je IT shop i distributivni centar koji donosi svježu tehnološku ponudu... Pročitaj više

Sedam minuta kasnije na 2:0 povisuje Luka Ćorić, pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 2:0 za domaće.

U drugom poluvremenu nastavlja se dominacija Čapljine. U 56. minuti Ante Pažin trese mrežu gostiju za 3:0.

U 76. minuti susreta Nikša Šilić zabija za 4:0, a isti igrač samo 6 minuta kasnije pogađa za 5:0.

Slijede potom golovi Edina Vučkovića i Ivana Gabriela Pehara za konačnih 7:0.

Utakmicu je sudio Antonio Petrušić sa pomoćnicima Srećkom Skokom i Hrvojem Brkićem, dok je delegat susreta bio Leonardo Klemo.

Utakmicu u Bjelavama, unatoč kišnom vremenu, pratilo je stotinjak gledatelja.

Čapljina je uvjerljivo prva na ljestvici, a ako ovako nastave, igrači Čapljine zasigurno će i ove godine igrati doigravanje za Prvu ligu Federacije BiH.

Tablice omogućuje Sofascore