
Nogometaši NK Neretva Čeljevo 2020 na najbolji su mogući način zaključili sezonu u Županijskoj ligi Hercegovačko-neretvanske županije.
Momčad iz Čeljeva tijekom cijelog prvenstva nametnula se kao najkvalitetnija ekipa lige, a naslov prvaka potvrdila je u posljednjem kolu uvjerljivom pobjedom nad Lokomotivom rezultatom 8:0.
Od samog početka prvenstva Neretva je pokazivala ozbiljnost, kvalitetu i kontinuitet rezultata. Sjajna sezona okrunjena je impresivnim učinkom od čak 17 pobjeda u 18 prvenstvenih susreta, što dovoljno govori o dominaciji koju su igrači iz Čeljeva prikazivali na terenu.
Sponzorirani članak
iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje
Jedini prvenstveni poraz nije uspio poremetiti njihov pohod prema vrhu, koji su zasluženo držali tijekom većeg dijela natjecanja.
Iza velikog uspjeha stoji zajednički trud cijelog kolektiva – od igrača i stručnog stožera do klupske uprave i navijača koji su iz utakmice u utakmicu pružali podršku svojoj momčadi.
Upravo je takvo zajedništvo bilo jedan od ključnih čimbenika na putu prema naslovu.
Osvojeno prvo mjesto predstavlja nagradu za sezonu ispunjenu dobrim igrama, predanošću i sportskim uspjesima, a u Čeljevu imaju mnogo razloga za slavlje nakon godine koja će zasigurno ostati upisana među najuspješnije u povijesti kluba.
Tekst: Čapljinski portal
Foto: NK Neretva Čeljevo 2020 Facebook
